İşletmeniz İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya, işletmenizin müşterilerinize anlamlı bir şekilde ulaşmasına ve onlarla etkileşime geçmesine yardımcı olabilecek güçlü bir pazarlama aracıdır. Markanızı oluşturmanın, müşteri ilişkilerini geliştirmenin ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı satış yapmanın uygun maliyetli bir yolu olabilir. Sosyal medya platformları sürekli gelişiyor ve bugün bunları aşağıdakiler gibi harika şeyler yapmak için kullanabilirsiniz:

Sosyal Medya Pazarlaması konusunda uzmanız ve işinize yarayacak ideal stratejiyi geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

Ulaşmaya çalıştığınız, ancak nereden başlayacağınızı bilmediğiniz bir hedefiniz mi var?
O hedefe ulaşmak için bütün yol haritalarını size ve markanıza uygun olarak yapılandırıp; sosyal medya stratejinizi oluşturuyoruz.

Markanıza ve belirlenen stratejilere, özel günlere ve kampanyalara uygun içerikler oluşturuyoruz. Daha fazla kişilere erişim ve onlarla etkileşimi arttırmak için doğru zamanda doğru yapıda içerikler oluşturuyoruz.

Sosyal medyada pazarlama aktivitelerini yürütüyoruz, doğru zamanda doğru hedef kitleye reklamlar planlayarak etkileşim, takipçi ve satışınızı arttırıyoruz.

Sosyal medyada müşterileriniz tarafında sizlere gelen mesajlar, yorumlar, şikayetler gibi bütün süreçleri takip edip; size bilgi veriyor ve süreçleri yönetiyoruz.
Sosyal medyada ve dijital mecralardaki bütün performanslarınızı analiz ederek; raporlar oluşturuyoruz. Bu veriler ve raporlarla da geleceğe yönelik aksiyon planlarıyla markanızı destekliyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması işletmeniz için uygun mu?

Web Dizayn Pro : Müşterilerimizin çoğu sıklıkla bu soruyu gündeme getiriyor ve kısa cevap evet. Ve hayır. Pek çok şirket gerçek bir dijital strateji geliştirmeyi bilmiyor ve sonuç vermeyen kampanyalar için değerli zamanını ve parasını boşa harcayabiliyor. Daha da kötüsü, işinizi ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamadan size bir Facebook veya Instagram sayfası satmak isteyen birçok sosyal medya “ajansları” olduğu gerçeğidir. Loop’ta size yalnızca ihtiyacınız olanı verdiğimiz gerçeğinden gurur duyuyoruz – bir ajans daha işinizi öğrenmeden önce bir platform oluşturmaya çalışıyorsa, bu, onların elinizden gelenin en iyisini yapmayabileceklerinin bir uyarı işareti olabilir. çıkarlar.

Neden WebDizaynPro İle Çalışmalısınız ?

Sadece ihtiyacın olanı al

SADECE bir sosyal medya paketi önereceğiz, eğer ondan gerçek bir geri dönüş görebileceğinizi düşünüyorsak.

seyirci oluşturma

Sosyal medyada markalar ve potansiyel müşteriler arasında kalıcı ilişkiler kurma ve kurma konusunda uzmanız. Bunu başarmak için markalı ve hedefli içerik yayınlıyoruz ve ayrıca takipçilerinizle etkileşim kuruyoruz.

Özelleştirilmiş Reklamlar

Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, Snapchat, YouTube gibi en popüler sosyal medya platformlarında markalı kampanyalar yürütüyor ve bunları ideal müşterilerinize gösteriyoruz.

Potansiyel Müşteri Oluşturma ve Elde Tutma

Sosyal medya pazarlama stratejilerimiz, özünde potansiyel müşteri yaratma ve elde tutma ile tasarlanmıştır – sonunda, markanızla etkileşime giren kullanıcılar ödeme yapan müşterilere dönüşebilir.

Neden WebDizaynPro İle Çalışmalısınız ?

Üst düzey yöneticilerimizin de dahil olduğu tecrübeli ve uzman ekibimizle olası kriz senaryolarını markalarımız için önceden oluşturuyor, olası kriz yönetim planları hazırlayarak stratejilerini en doğru ve en hızlı şekilde belirlemelerine yardımcı oluyor ve gerçekleşmesi durumunda ise krizlerimizi bu planları baz alarak yönetiyoruz. Gerektiği durumlarda birbirleriyle entegre bir şekilde çalışan ekiplerimiz krizin gidişatına göre planlarımızı güncelliyor.

Böylece birlikte çalıştığımız markalar da dijital dünyadaki algılarını etkileyebilecek her türlü olaya karşı hazırlıklı ve her zaman bir adım önde oluyor.

Etkili Bir Sosyal Medya Stratejisi İçin İpuçları

İçeriğinizi önceden planlayın
Takvimleri kullanın, araştırmanızı yapın, rakiplerinizi kontrol edin ve hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak beyin fırtınası yapın.

Kalite Önemlidir
Grenli görüntüler ve yazım hataları, potansiyel müşterilerinize ayrıntılara dikkat etmediğinizi söylemenin hızlı bir yolu olduğundan, gönderilerinizi dikkatli bir şekilde düzenleyin.

Tutarlı ol
Yazı tipleriniz, resimleriniz, renkleriniz ve mesajlarınız çeşitli platformlarda aşağı yukarı aynı kalmalıdır.

Doğru Platformları Seçin

Genellikle görsel veya fiziksel ürünler için Instagram’ı, B2B için LinkedIn’i ve tüketici markaları ve sıradan hedef kitleler için Facebook’u kullanın.

Performansı Ölçün

Çoğu platform yerleşik analitiklere sahiptir, hedef kitlenizde en çok hangi tür içeriğin yankı bulduğuna karar vermek için bunlardan yararlanmayı unutmayın.

Acil Durum Planınız Olsun

İnternette herkesin bir sesi vardır ve çoğu zaman insanlar endişelerini sosyal medyada dile getirir – başınıza geldiğinde bununla nasıl başa çıkacağınıza dair bir planınız olsun

Web Dizayn Pro Sosyal medya hesap yönetimi departmanız , sektörün en başarılı ve yetenekli uzmanlarını bir araya getirerek, markanız için eşsiz bir hizmetler bütünü sunuyoruz.

Markanızın sosyal medyadaki varlıklarını yönetirken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri, sosyal medya hesapları için yaratıcı dijital kampanyalar üreterek sizi sosyal medya pazarlama çalışmaları kapsamında hedef kitlenizle en etkili şekilde buluşturmak. Bir diğeri ise, markalarımız için dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik her türlü mobil ve yaratıcı dijital kampanya fikrini kısa sürede ve mükemmel şekilde hayata geçirmek.

Sosyal medya hesap yönetimi yapan uzmanlarımız, aynı zamanda dijital medya planlama ve satın alma, sosyal medya pazarlama, sosyal medya takip ve analiz konularında da kapsamlı ve güncel eğitimler almaktadır.

Ekibimiz, markanızı gerçek hedef kitlenizle buluşturmak, sosyal medya stratejilerinizi verilere dayandırarak oluşturmak ve tüm sosyal medya hesaplarınızı rakiplerinizden ayrışacak ve fark yaratacak şekilde yönetmek için sizlerle birlikte çalışır.